VETUR SMART DHE PLOT DHURATA T TJERA, SPAR BN T LUMTUR 50 KLIENT

Spar Albania nuk ndalet me surprizat dhe dhuratat fantastike, me t cilat prpiqet t shprblej sa m shum klient besnik, n do periudh t vitit.
Ditn e diel, m dat 18 Maj, u hodh shorteu Live pran hipermarketit Interspar n TEG, t nj fushat q ka zgjatur plot 3 muaj, me dat nisjeje 16 Shkurtin, dhe mbarimi m 16 Maj n t gjith rrjetin e supermarketeve Spar. Ky shorte bri t lumtur me dhjetra fitues t cilt me zgjuarsi kishin zgjedhur ti bnin pazaret e tyre vetm n rrjetin lider t supermarketeve SPAR.

Dhuratat q u shprndan ishin dhurata t llojit SMART, q jo m kot lidheshin aq bukur dhe me vet mnyrn e blerjes n SPAR, ku kursimi dhe cilsia jan parimi i panegociueshm q kompania kujdeset t ofroj gjithmon pr konsumatort e saj.

Bhu i zgjuar, bli n Spar- ishte slogani q trhoqi me mijra qytetar t provonin fatin, duke u br pjes e shorteut n mnyrn m t thjesht.