ORA TREGON QE ESHTE KOHA E DHURATAVE!

Televizori QLED sjell ndryshime revolucionare dhe knaqsi t pakrahasueshme kur shikoni emisionet tuaja t preferuara.

Televizori QLED sjell nj dimension t ri realiteti programesh nga nj distanc m e madhe. Do t keni nj prvoj m t mir fal ekranit t madh dhe miliarda ngjyrave, prandaj gjithka q shihni do t duket reale dhe e gjall. Menaxhimi i pajisjeve tuaja sht m i leht me nj telekomand dhe me ndihmn e zrit tuaj. Televizori QLED i ri do t prputhet mjaft mir me dizajnin e brendshm t shtpis suaj fal linjs s stilizuar dhe elegante. Tani nuk ka m rndsi sa ndriim ka dhoma, sepse ju do ta shihni gjithmon prmbajtjen n ekran n mnyr t prkryer. Ndriimi m i gjer dhe spektri i kontrastit do ti sjell n jet t gjitha hijet n ekran pr knaqsi t plot.

Gear S3 Frontier duket si nj or e zakonshme, por rrotulloni skeletin e saj, ajo shndrrohet n nj or inteligjente q do tju habis me funksionet teknike dhe opsionet progresive. Me t n dor, ju do t rrini me dit t tra pa telefonin tuaj, pa karikuar, duke ju dhn liri.

Promocioni sht i vlefshm nga 01.05. deri m 31.05.2019 ose deri n prfundim t stokut dhe sht i vlefshm pr blerjen e modeleve QLED nga viti 2019 (nga seria 7 e sipr). Ai merret duke drguar informacionin vijues tek adresa e emailit ce.promotion@samsung.com brenda 30 ditve nga data e marrjes duke shnuar: emrin, mbiemrin, adresn e emailit, adresn e shtpis (pr drgimin e garancis), paraqitjen (skanimin) e faturs fiskale nga vendi i shitjeve, numrin e modelit dhe seris s pajisjes.