VETURĖ SMART DHE PLOT DHURATA TĖ TJERA, SPAR BĖN TĖ LUMTUR 50 KLIENTĖ

Spar Albania nuk ndalet me surprizat dhe dhuratat fantastike, me tė cilat pėrpiqet tė shpėrblejė sa mė shumė klientė besnikė, nė ēdo periudhė tė vitit.
Ditėn e diel, mė datė 18 Maj, u hodh shorteu Live pranė hipermarketit Interspar nė TEG, tė njė fushatė qė ka zgjatur plot 3 muaj, me datė nisjeje 16 Shkurtin, dhe mbarimi mė 16 Maj nė tė gjithė rrjetin e supermarketeve Spar. Ky shorte bėri tė lumtur me dhjetra fitues tė cilėt me zgjuarsi kishin zgjedhur t’i bėnin pazaret e tyre vetėm nė rrjetin lider tė supermarketeve SPAR.

Dhuratat qė u shpėrndanė ishin dhurata tė llojit “SMART”, qė jo mė kot lidheshin aq bukur dhe me vetė mėnyrėn e blerjes nė SPAR, ku kursimi dhe cilėsia janė parimi i panegociueshėm qė kompania kujdeset tė ofrojė gjithmonė pėr konsumatorėt e saj.

“Bėhu i zgjuar, bli nė Spar”- ishte slogani qė tėrhoqi me mijėra qytetarė tė provonin fatin, duke u bėrė pjesė e shorteut nė mėnyrėn mė tė thjeshtė.