ORA TREGON QE ESHTE KOHA E DHURATAVE!

Televizori QLED sjell ndryshime revolucionare dhe kėnaqėsi tė pakrahasueshme kur shikoni emisionet tuaja tė preferuara.

Televizori QLED sjell njė dimension tė ri realiteti programesh nga njė distancė mė e madhe. Do tė keni njė pėrvojė mė tė mirė falė ekranit tė madh dhe miliarda ngjyrave, prandaj gjithēka qė shihni do tė duket reale dhe e gjallė. Menaxhimi i pajisjeve tuaja ėshtė mė i lehtė me njė telekomandė dhe me ndihmėn e zėrit tuaj. Televizori QLED i ri do tė pėrputhet mjaft mirė me dizajnin e brendshėm tė shtėpisė suaj falė linjės sė stilizuar dhe elegante. Tani nuk ka mė rėndėsi sa ndriēim ka dhoma, sepse ju do ta shihni gjithmonė pėrmbajtjen nė ekran nė mėnyrė tė pėrkryer. Ndriēimi mė i gjerė dhe spektri i kontrastit do t’i sjellė nė jetė tė gjitha hijet nė ekran pėr kėnaqėsi tė plotė.

Gear S3 Frontier duket si njė orė e zakonshme, por rrotulloni skeletin e saj, ajo shndėrrohet nė njė orė inteligjente qė do t’ju habisė me funksionet teknike dhe opsionet progresive. Me tė nė dorė, ju do tė rrini me ditė tė tėra pa telefonin tuaj, pa karikuar, duke ju dhėnė liri.

Promocioni ėshtė i vlefshėm nga 01.05. deri mė 31.05.2019 ose deri nė pėrfundim tė stokut dhe ėshtė i vlefshėm pėr blerjen e modeleve QLED nga viti 2019 (nga seria 7 e sipėr). Ai merret duke dėrguar informacionin vijues tek adresa e emailit ce.promotion@samsung.com brenda 30 ditėve nga data e marrjes duke shėnuar: emrin, mbiemrin, adresėn e emailit, adresėn e shtėpisė (pėr dėrgimin e garancisė), paraqitjen (skanimin) e faturės fiskale nga vendi i shitjeve, numrin e modelit dhe serisė sė pajisjes.